KONST / Litografier / Färglitografi 13567128
nr 1356 7128
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi, "Friends för Life". Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 50x63 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:18:01
1.500 kr
1.600 kr
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel